Únor 2013

Forever Directioner

15. února 2013 v 23:37 | Míša

"So get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead!" začal hrát refrén mé oblíbené písničky z rádia, na kterém jsem měla nastavený budík. Většina lidí by si svůj budík asi hned zaklaplo, ale já ho nechala jet. Vylezla jsem z postele a dala ranní pusu pěti dokonalým chlapcům na plakátě pověšeném na zdi. Protože jsem si šla hned potom vyčistit zuby do koupelny, která byla hned vedle mého pokoje, zhlasila jsme si rádio, abych mohla poslouchat i při ranní hygieně.
"Grace! Ztlum tu hudbu!" volala na mě ze zdola máma, ale já ji nevnímala. Přišla jsem do pokoje a zrovna písnička dohrála, tak jsem si ji začala při oblékání pobrukovat. Při zapínání mikiny se mi rozsvítil můj displey na mobilu, který zdobili One Direction, přišla mi zpráva. Popadla jsem mobil a začala ji číst.
"Mami, už jdu do školy!" zakřičela jsem na mamku, když jsem procházela kolem kuchyně. Vzala jsem si z věšáku moji nejoblíbenější baseballovou mikinu s velkým M ve předu a na zádech měla nápis Malik. Dostala jsem ji k narozeninám a strašně ji miluji.
"To se ani nenasnídáš?" vyběhla z kuchyně naštvaně máma.