Nejlepší kamarádi - 6.díl

21. září 2012 v 21:22 | Míša
Podívala jsem se na něj. Pohladil mě po tváři, i když jsem tam už žádnou slzu neměla. Pomalu se ke mě začal naklánět. Sice ten večer byl úžasný a mám ho vážně ráda, ale nic víc k němu asi necítím. A navíc, co Harry. Sice to bylo jen jednou, ale mám ho pořád moc ráda a navíc leží jen kousek od nás. To nemůžu. Jeho modré oči se ke mě víc a víc přibližovaly a já měla jen pár sekund na rozmyšlenou. Mám nebo nemám?

Jeho rty se už skoro dotýkaly mých a já v poslední chvíli se rozmyslela.
"Nialle, já nemůžu." odtáhla jsem ho rukou. Niall jen sklopil hlavu.
"Bylo mi to jasné. Promiň, asi ve mě vidíš jen kamaráda a to teď už asi taky ne, co?" řekl smutně Niall.
"Ale tak to není. Jsi můj kamarád a budeš." řekla jsem a Nialla to i tak evidentě moc nepotěšilo. "Ale prostě, chodím s Harrym."
"Dobře, rozumím." řekl a dělal, jakoby se nic nedělo. Dokonce i nahodil úsměv, i když šlo poznat jak je falešný. Cítila jsem, jak je zklamaný, ale já za to vážně nemůžu.
"Dobrou." lehl si a otočil se zády ke mě.
"Dobrou." řekla jsem nazpět. Vážně 'super'. Mám o problém navíc.

Ráno jsem se probudila brzo, protože jsem nebyla ve své posteli. Prostě to tak mám. Niall vedle mě ještě spal. Podívala jsem se na postel, kde spal Harry a Louis. Po chvíli prohlížení po pokoji jsem z koupelny uslyšela kroky. Rychle jsem si lehla a dělala, že spím. Mírně jsem otevřela oči a viděla procházet Liama jen v trenkách. Asi přišel ze sprchy, ale to tělo! Musela jsem se na něj pořád dívat. Když se Liam oblékl, někdo otevřel pomalu dveře.
"Čau." pozdravil ho šeptem Liam.
"Ahoj." řekl Zayn
"Jak ses měl?" šel k němu Liam.
"Hm.. fajn." pošeptal Zayn a prošel kolem mě. Přišlo mu divný, proč Niall leži na zemi, protože ho viděl jen periferním viděním, tak se otočil.
"Co ta tady dělá?!" řekl docela nahlas Zayn.
"Ticho!" okřikl ho Liam. "Já sám nevím. Zdřejmě si ji dovedl Niall. I když podle posledních informací jsem slyšel, že Niall viděl Alex s Harrym, jak se líbají." řekl Liam. Zayn nic neříkal a šel do pokoje. Liam šel pomalu za ním. Od tam už nešlo slyšet, co si povídají, tak jsem otevřela oči a sedla si. Vzala jsem si oblečení a šla se do koupelny oblíct. Když jsem se vrátila. Všichni pořád spali a Zayn a Liam byli ve vedlejším pokoji. Rozhodla jsem, že ustelu. Složila jsem peřinu a deku a dala je s polštářem na sedačku. Vůbec jsem netušila kolik je hodin, ale nebavilo mě tu čekat. Klidně bych šla za Liamem si popovídat, jenže je tam Zayn. Podívala jsem se na Nialla, který spal hned vedle mě. Byl roztomilý. Vstala jsem a šla k Harrymu. Louis vedle něho chrápal, přišlo mi to docela vtipné. Nahla jsem se k Harrymu a rozhodla se, že ho probudím. Snad bude překvapený. Dala jsem mu pusu. Harry cosi zamumlal a otočil se na druhý bok. Prostě nezájem. Tak jsem šla na zpět k Niallovi. Probudila bych ho, ale nevěděla jsem jak. Stála jsem nad Niallem asi dvě minuty a přemýšlela, co mu provedu. Přece jenom je to můj kamarád. Nakonec jsem se rozhodla, že ho polechtám. Dala jsem ruce na jeho pás a začala ho šimrat. Moc to nezabíralo, tak jsem ho lechtala výš a výš směrem k pažím. Začal se pomalu vrtět a já pokračovala. Když už jsem byla nejvýš, kde ho to evidentně lechtalo nejvíc, začal se vrtět a smát se.
"Nech toho!" smál se Niall a snažil mi oddělat ruce.
"Dobré ráno." přestala jsem.
"Dobrý." řekl Niall a zakryl si hlavu peřinou.
"Ale noták." snažila jsem se ho odkrýt.
"Mám hlad." odkryl se a usmál se na mě.
"Teď? Vždyť je brzo ráno." divila jsem se.
"Tak proč mě budíš?!" začal se smát.
V tom do pokoje vešel Zayn. Díval se na mě a na Nialla, jak se na sebe culíme, ale hned jak jsem ho spatřila, tak mi sešel úsměv z tváře. Odvrátila jsem pohled a věnovala se dál Niallovi.
"Protože se nudím." odpověděla jsem po delší době a snažila se zasmát, ale moc to nešlo.
"Alex.." oslovil mě Zayn, ale já do něj nechtěla nic slyšet.
"Nech mě být." řekla jsem docela naštvaně.
"Chci ti to vysvětlit." šel směrem ke mě.
"Říkám ti, nech mě." odsekla jsem mu zase.
"Alex chápej, je to jen kamarádka." vysvětloval Zayn.
"Nelži mi." podívala jsem se mu do očí. Neodpověděl.
"Proč jsi mi to udělal?" stoupla jsem si a podívala se na Nialla, který jen mezi náma ležel a pozoroval, jak se hádáme.
"Já ti nic neudělal, je to jen kamarádka." zvýšil tón Zayn. Probudilo to i Louise, který se začal protahovat a netušil o co jde.
"Kamarádi na sebe volají 'lásko'?" zeptala jsem se ho ironicky.
"Hm.." nevěděl, co má říct.
"Aspoň mi nelži Zayne!" zvedla jsem hlas. Uviděla jsem, jak Louis nenápadně šťouchá do Harryho, aby se probudil. To mi vážně scházelo.
"Teď mi řekni popravdě, měl si s ní něco?" zeptala jsem se naštvaně a podívala se na Zayna. Díval se do země a nic neříkal. Nevěděla, jsem co mám dělat. Podívala jsem se na Nialla, který se mi díval vzpříma do očí, jakoby říkal 'to bude dobrý'. Když jsem se podívala na Louise, ten něco šeptal Harrymu, který byl rozespalý, ale už sledoval naši hádku. Nakonec jsem se obrátila na Zayna a čekala na jeho odpověď.
"Ano, ale..." řekl nakonec Zayn a ani se mi nedokázal podívat do očí.
"Aha, kamarádka.." řekla jsem potichu, otočila se, šla na chodbu a práskla s dveřmi. Opřela jsem se vedle dvěří ke zdi a sesunula se na zem. Cítila jsem, jak se mi oči zaplňují slzama. Pořád jsem nechápala, proč to udělal. Po chvíli na chodbu vyběhl Niall s Harrym.
"Ale já jsem její kamarád." řekl Niall.
"A já jsem její kluk." řekl Harry a strčil do Nialla, aby šel pryč. Niall se jen tak nedal a snažil se přes Harryho procpat ke mě.
Oba dva si klekli přede mě a čekali až ze sebe něco vyklopím, jenže já vůbec nevěděla, co jim mám říct. Neměla jsem k tomu slov.
"Kluci, já teď potřebuji být chvíli sama." řekla jsem ubrečeně. Oba dva si pomalu stoupli a šli pryč, jak kdybych jim nějak ublížila. Seděla jsem tam asi půl hodiny, poté se otevřely dveře od našeho pokoje a vyšla Perrie. Mávla na Dannyho a šla. Sledovala jsem ji a ona to zdřejmě ucítila a podívala se na mě. Když mě tam uviděla ubrečenou, rychle za mnou přiběhla.
"Já vím, že se moc neznáme, ale jestly by jsi chtěla nějak pomoct, klidně se na mě obrať. Jestly chceš můžeme si promluvit." řekla mile Perrie. Musela jsem se ještě párkrát nadechnout, abych to jméno vůbec dokázala vyslovit.
"Zayn." znovu jsem se rozbrečela. Perrie zdřejmě věděla, co je už Zayn zač a asi tušila, co mi udělal, tak mě jen objala.
"No ták." utěšovala mě Perrie.
"A co se stalo mezi tebou a Zaynem?" zeptalajsem se s těží.
"No.. Oba dva jsme měli těžké období a moc jsme si nerozumněli a já mu dala pauzu. Sama víš, co znamená, když holká dá klukovi pauzu."
"Rozchod." řekla jsem potichu.
"Už jsem prostě k němu nic necítila. A navíc mě pořád štvala jeho bejvalka. Pořád za ním dolézala a chovala se k němu, jak kdyby spolu chodili. Pořád mi opakoval, že je to jenom jeho kamarádka, ale občas jsem si připadala, jak kdybych byla ta kamarádka já." svěřovala se mi Perrie a mě to všechno začalo už docházet. Ta holka, která volala na Zayna 'lásko' byla jeho ex. Asi...


Poděkovala jsem Perrie, že mě podržela a rozloučila jsem se s ní. Rozhodla jsem se jít za Dannym. Když jsem otevřela dveře, seděl u počítače.
"Ahoj." pozdravila jsem ho. Uviděl, že jsem brečela a lekl se.
"Čau, stalo se něco?" staral se.
"Ne, v pohodě, před chvílí jsem si povídala s Perrie." usmála jsem se. "Je v pohodě."
"Jo, to je." usmál se Danny "A kde jsi byla přes noc. Bál jsem se."
"Spala jsem u kluků." řekla jsem potichu.
"Ty se s nima přátelíš?" divil se.
"Dá se to tak říct." odpověděla jsem. Uviděl, že jsem na ně změnila názor a bylo mu jasné, že kdyby do nich začal narážet, byla bych naštvaná.
"Nezajdeme dnes někam?" navrhl. "Třeba my a Perrie."
Váhala jsem. Nechtěla jsem se celý odpoledne dívat na to, jak jsou spolu šťastní a já bych tam byla sama.
Danny poznal nad čím přemýšlím a tak navrhl další věc, která mě ještě více překvapila.
"A co kdyby jsme vzaly kluky?" zeptal se mě a já na něho vykulila oči.
"Nic neříkej, ty jsi je nenáviděla." setřel mě, ale měl pravdu. Souhlasila jsem.
Po obědě jsme se oblékly a šly jsme zaklepat na kluky. Otevřel nám Zayn. Jeho tmavé oči se dívali přímo na mě. Danny čekal, až promluvím a pozvu je. Jen tak jsem tam stála, mlčela a dívala se na Zayna, tak se Danny rozhodl začít.
"Ahoj." pozdravil.
"Nazdar." odsekl Zayn.
"Hm.. jo.. nechtěli.." nestihla jsem dořáct větu a přišel Harry.
"Ahoj Alex" pozdravil mě a dal mi pusu na tvář. Usmála jsem se a pokračovala dál.
"Nechtěli by jste dnes zajít s nama někam? Třeba do Lunaparku?" navrhla jsem. Z Harryho výrazu šlo vyčíst, že je nadšený a že souhlasí.
"Hned to řeknu klukům. Největší radost bude mít Niall. Kolotoče miluje." řekl rozzářeně Harry a šel za klukama. Zayn se jen otočil za Harrym. Stála jsem tam s Dannym a čekala, než kluci příjdou s odpovědí.
Po chvíli přiběhl Harry s Louisem, že souhlasí, tak se šli obléct a vyrazili jsme. Danny a Perrie šli spolu první, já šla s Harrym a za náma šli kluci, kteří byli spíše do čtveřice. Když jsme došli, byli jsme nadšení, protože Lunapark byl velký.
"Wow." "Páni." "Týjo." rozplývali se kluci.
"Tak kam půjdeme první?" zeptala se Perrie.
"Co třeba na tamten řetízkáč." navrhla jsem a ukázala na kolotoč, který stoupal až vysoko nahoru a u toho se pořád točil.
"Fajn. Je to po dvou." řekl Harry.
"Tam já nejdu. Výšek se bojím." couval Zayn. Nakonec jsme se dohodly, že Zayn s Liamem počkají dole, protože Liam kolotoče taky nějak extra nemusí. Šla jsem do dvojice s Harrym, samozdřejmě, že Danny s Perrie a na Nialla zbyl Louis.
Všichni jsme se skvěle bavili a byly tam i atrakce, na které šly i Zayn a Liam. Každý si o moc užívall i když pohled Zayna na mě a Harryho nebyl nějak pěkný, ale ignorovala jsem to. Nechtěla jsem si zkazit den.Prošly jsme asi 3 druhy horských dráh, strašidelný dům, různé vystřelovací sedačky, lodičky a spoustu dalších atrakcí. Už jsme byli docela vyřízení, ale zbývala nám poslední atrakce, která mě děsně lákala. Největší horská dráha ze všech z Lunaparku. Nebyla taková, na jakých jsme byli předtím. Takhle byla vážně velká a rychlá, až mi naháněla strach, ale já tam prostě chtěla jít.
"Kdo tam se mnou půjde?" řekla jsem vyzívavě a ukázala na horskou dráhu.
"Promiň lásko, ale tohle fakt nedám." řekl Harry.
"Zapomeň." řekl se smíchem Danny.
"Nikdy." řekla ustrašeně Perrie. Podívala jsem se na Louise a Liama.
"Ne!" řekli oba dva zároveň.
"Na to by šel jen blázen." narážel na mě Zayn a podíval se na mě otráveně.
"Já jdu s tebou." řekl statečně Niall a přišel ke mě. Všichni jsme se na něj podívali, jestli si nedělá legraci, ale myslel to vážně.
Kluci a Perrie nás šly doprovodit k dráze a já se začínala víc a víc bát. Harry se nabídl, že nám to zaplatí, tak jsme souhlasily. Posadily jsme se do jednoho vagůnku, které bylo po dvou, jak ty ostatní. Nějaký muž, který se tam staral o bezpečnost nám šel zapnout 'pásy'. Kluci a Perrie na nás jen mávaly a já se ustrašeně podívala na Nialla.
"Já se bojím. nevím jestly to byl dobrý nápad."
"Neboj, jsem tu s tebou. Bude to skvělý." utěšoval mě a chytl mě za ruku. Nepouštěla jsem se, i přes to, že to všichni viděli, protože u Nialla jsem se cítila víc v bezpečí.
Když se to rozjelo, dívala jsem se jen na Harryho a on mi poslal vzdušný polibek. Rozjížděli jsme se výš a váš a já se čím dál víc bála a víc víc jsem Niallovi drtila ruku. On nic neříkal, protože sám se zdřejmě bál. Když jsme vyjely úplně nahoru, Niall mi pevně stiskl ruku a sjelo se dolů. Bylo to vážně rychlé, že jsem skoro nevěděla kde jsem. Když to skončilo, neměla jsem slov. Jízda byla neuvěřitelná a i Niallovi se asi líbila, podle jeho výrazu. Měl roztomile rozcuchané vlasy. Vystoupili jsme z vagónku a já mu upravila vlasy tak, jak je měl předtím.
"Zvládli jsme to." zajásal Niall a objal mě.
"Jo bylo to super." potvrdila jsem to. Niall naznačil, aby jsme šli k čekajícím klukům a Perrie.
"Tak jaké to bylo?" zeptal se Louis.
"Úžasné!" odpověděli jsme zároveň.
"Tak půjdeme?" zeptala jsem se Harryho, který stál vedle, jak kdyby byl uražený.
"Hm.." odpověděl.
"Děje se něco?"
"Přede mnou nic zakrývat nemusíš Alex, já nejsem hloupý. Viděl jsem to vaše osahávání na dráze s Niallem, nebo jak mu upravuješ vlasy a nebo to dlouhé obejmutí. Pokud s ním chceš být, tak s ním buď, ale nedělej ze mě blbce." vychrlil na mě Harry a chtěl jít pryč.
"Cože?!" nemohla jsem uvěřit tomu, co řekl. "To není pravda, Harry. Jsme jen kamarádi. Na dráze jsem se bála, tak mě Niall chytl za ruku, abych se uklidnila a když jsme z ní vystoupili, tak měl rozcuchané vlasy, tak jsem mu je jen trochu učesala a to obejmutí bylo jen z kamarádství, protože jsme byli oba rádi, že jsme tu dráhu zmákli." vysvětlovala jsem.
"Ty lži si říkej někomu jinýmu." odpověděl Harry.
"Aha, takže ty mi nevěříš?"
Náš rozhovor uslyšel Zayn a přišel za námi.
"Jo Alex, proč mu prostě neřekneš, že chceš být s Niallem?" zeptal se provokativně Zayn.
"Nic takového nechci a ty to víš. Proč to děláš?!" byla jsem bezmocná.
"To je jedno Alex, jdu domů." řekl Harry.
"Počkej. Není to tak, jak si myslíš!" zakřičela jsem an Harryho, když odcházel.
"Vidíš? Přesně to, jsem ti taky říkal a nevěřila si mi." řekl Zayn a provokativně se usmál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama