Nejlepší kamarádi - 4.Díl

11. září 2012 v 18:57 | Míša
Otočil se a otevřel dveře. Když jsem je uviděla, tak jsem byla úplně zkamenělá. Zayn tam jen tak stál, koukal na ně a nemohl tomu asi uvěřit. Vážně 'super' načasování. Dívala jsem se pořád jen na Zayna a na jeho reakci, jenže on tam jen tak stál, jak kdyby byl bezmocný. Jen koukal, jak se tam Danny a Perrie líbají...

Asi po půl minutě to už nemohl vydržet. Čekala jsem, že vyběhne na Dannyho a začne se s ním prát, jenže on ne. Otočil se a šel směrem ke mě. Děsně jsem se bála. Vážně mě nenapadlo, že udělá tohle. Přišel ke mě, pohladil mě po tváři a dlouze mě políbil. Já tam pořád jen tak mlčky stála. Teď už jsem nevěděla vůbec, co mám říct. Vím, že je naštvaný na Perrie, ale nechci, aby se mnou byl jen kvůli tomu, aby žárlila.
"Ale Zayne.." nestihla jsem doříct větu a Zayn mi skočil do řeči.
"Zjistil jsem, že se mnou Perrie nadobro skončila a tohle jsem chtěl udělat už od první chvíle, co jsem tě spatřil."
Byla to tak krásná chvíle a děsně mě potěšilo to, co řekl, jenže to přerušil Danny.
"Co tu děláte?" stál mezi dveřma Danny. Zdřejmě ani netušil, že ho Zayn s Perrie viděl.
"Nic." vyhrkla jsem ze sebe.
"Tak já už půjdu." řekl a roztomile se na mě podíval. Po zavření dveří jsme hned navázali konverzaci.
"Tak co Perrie?" řekla jsem a dělala jsem, že o ničem nevím.
"Jó vcelku dobrý." řekl a já se na něj podívala výrazem, aby řekl pravdu.
"Nojo, je úžasná!" rozplýval se.
"Tak to je super, to ti přeji. Ale víš o tom, že za 4 dny odjíždíme?" řekla jsem, ale najeddnou jsem se zasekla. Vzpomněla jsem si na Zayna a že 4 dny odjíždíme.
"Já vím, ale já ji mám vážně rád a... Alex, posloucháš mě? Děje se něco?" zeptal se mě, kdyžsi všiml, že ho vůbec neposlouchám. Přemýšlela jsem jen nad Zaynem.
"Ehm.. jojo poslouchám." lhala jsem. Danny mi povídal dál o Perrie, jak je úžasná, ale já ho totálně nevnímala. Až teď jsem si uvědomila, že tenhle sen končí už za 4 dny. Za 4 dny se toho dá stihnout poustu a já tu stojím a poslouchám, jak se můj kamarád chlubí se svojí novou holkou. Vždyť na jeho místě bych mohla být klidně i já.
"Super Danny." dělala jsem zájem. "Já už budu muset jít, nevadí?"
"Nevadí, a můžu se zeptat jaké máš plány?"
"Zayn." odpověděla jsem jedním slovem. Dannyho to docela zarazilo.
"Ten nafoukanej kluk z One Direction?" narážel do něj.
"Hm." Ignorovala jsem to." Tak se měj, pá." řekla jsem a zabouchla za sebou dveře. Teď už jenom najít Zayna.
Šla jsem k vedlejšímu pokoji, kde bydlí kluci z One Direction. Třikrát za sebou jsem zaklepala. Otevřel modrooký blonďák.
"Ahoj." pozdravil mě.
"Čau, je tu Zayn?" zeptala jsem se nahlídla opatrně do jejich pokoje. Nějací dva hnědovlasí kluci sledovali televizi a Harry ležel na posteli se zavřenýma očima, ale Zayn nikde.
"Nó.." nestihl doříct větu a já mu skočila do řeči.
"On spí?" ukázala jsem na Harryho.
"Jo, on má takový zlozvyk. Často usíná." začal se smát.
"Jo a zpátky k tomu Zaynovi, on..." Blonďák zase nestihl domluvit a jeden z kluků, co sledoval televizi na něj zavolal.
"Nialle, pojď se dívat, teď bude dobrá scénka!"
"Jo hned příjdu!" Zavolal nazpět. "Jo a ten Zayn on.." zase mu někdo skočil do řeči. Tentokrát to byl doopravdy Zayn.
"Jsem zpátky!"
Blonďák, podle všeho se jménem Niall sklopil hlavu.
"Vzdávám to." řekl a já se začala smát.
Zayn přišel ke dveřím vedle Nialla a byl jen v trenkách. Měl úžasné tělo, nemohla jsem z něj spustit oči.
"Já se sprchoval." řekl Zayn.
"Přesně tak." potvrdil to Niall s výrazem, že už to má konečně za sebou. Přišel mi děsně vtipný.
"Já jsem Alex." představla jsem se a podala blonďákovi ruku.
"Já Niall." podal mi ji nazpět.
"Jo, jsem tu, protože.. no.. ehm.." nevěděla jsem, jak to říct.
"Proč?" zeptali se oba zaroveň.
"Zayne, nechceš někam zajít?" vyšlo ze mě nakonec. Podívala jsem se na Nialla, který se na mě jen usmál, otočil se a šel pryč.
"Jo tak dobře, jen se obleču, vyddržíš chvíli?" zeptal se mě.
"Samozdřejmě." mrkla jsem na něj. Když Niall uviděl, že tam čekám sama, přiběhl za mnou.
"Tak kam se chystáte? Teda jestly se můžu zeptat." usmál se.
"Nó, pořádně nevím. Asi na jídlo nebo má možná nějaký plán Zayn. Já to tu moc neznám." řekla jsem.
"No mohl bych tě provést, kdyby jsi chtěla. Jo vydrž tu minutku." řekl mi a já kývla. Za chvíli přišel s pár kartičkama v ruce a podal mi je.
"Jé, slevněnky do Nando's." řekla jsem nadšeně a začala se smát. Niall jen pokrčil rameny, jak kdyby říkal 'nemáš zač' a usmál se.
"Děkuji moc." řekla jsem a lehce jsem ho objala. Chvíli jsme si povídali a poznávali se. Řekl mi, že mu je také 18 a že je původem z Irska. To také vypovídá o jeho přízvuku. Když přišel Zayn, rouzloučila jsem se s Niallem a šli jsme.


"Tak máš nějaký plán? Nebó.." ukázala jsem mu slevněnky.
"Aha, Niall." začal se smát.
"Jak to víš?" zeptala jsem se.
"On a Nando's. Jeden z nejslavnějších párů na světě." začali jsme se smát.
"Tak co, kdyby jsme si vzali to jídlo s sebou a udělali si třeba piknik?" navrhl Zayn a já souhlasila. Nasedli jsme do auta a dojely k Nando's. Já mu dala slevněnky a on šel do fronty. Samozdřejmě, že kolem něho bylakupa fanynek. Docela mě to štvalo.
"Počkej na mě před obchodem!" zavolal přes ty fanynky Zayn. Já kývla a šla si sednou před fastfood na lavičku.
Po deseti munutách ještě nikde nebyl. Docela jsem to chápala. Vážně tam byla velká fronta. Seděla jsem na lavičce a nikdo nikde nebyl. Zavřela jsem oči a relaxovala. Asi po dalších 10 minutách jsem uslyšela kroky a jak si někdo sedl na lavičku. Vůně jídla z Nando's byla u mě.
"Zayne?" řekla jsem se zavřenýma očima.
"Cože?" nechápal kluk s chraplavým hlasem. Pomalu jsem otevřela oči.
"Harry?!" lekla jsem se. "Co tu děláš?"
"Zajel jsem jen pro jídlo klukům." řekl a zakousl se do hamburgeru.
"A ty jsi tu se Zaynem?" divil se.
"Ano, proč?"
"Já jen, že to tak moc nevypadá." řekl a ukázal směrem do Nando's. Pomalu jsem vstala a šla se tam podívat. Myslela jsem si, že si ze mě Harry dělá jen legraci. Otevřela jsem dveře a uviděla tam Zayna, jak sedí u stolu s jídlem s nějakýma fanynkama.
Rychle jsem vyběhla ven za Harrym.
"Aha, takže já tu čekám půl hodiny jen pro to, aby se tam mohl vykecávat s cizíma holkama." byla jsem naštvaná. Harry mi ukázal, ať is sednu vedle něj a nabídlmi plný tác jídla. Vybrala jsem si toust. Oba dva jsme tam jen tak mlčky seděli a dívali se na sebe, jak jíme. Já teda spíš pořád přemýšlela nad Zaynem, ale vážně netuším nad čím Harry.
"Nechceš jít k nám? Máme dnes s klukama volno, takže alespoň budeš mít o zábavu postáráno." řekl, když dojedl poslední sousto hamburgeru. Já souhlasila a šla se podívat ještě do dveří, jestli Zayn třeba už nejde, jenže on tam pořád s nima seděl a držel se s jednou holkou za ruku. Nemohla jsem se na to dívat, rychle jsem nastoupila k Harrymu do auta a jeli jsme do hotelu.
Když jsem otevřela dveře do jejich pokoje, tak jeden hnědovlasý kluk se pořád díval na televizi, na posteli byl tentokrát druhý hnědovlasý kluk a četl si knihu a Niall seděl na sedačce a koukal směrem na nás.
"Harry, kde seš tak dlouho! Mám hlad." stěžoval si Niall a Harry už vytahoval jídlo z tašky.
"Dívejte koho jsem potkal." řekl Harry a ukázal na mě. Usmála jsem se a zamávala na kluky.
"Využila si kartičky?" hned se mě zeptal Niall. Kývla jsem, že ne a podívala se směrem do země, protože jsem si hned vzpomněla na Zayna.
"Aha, nevadí, snad se ti budou hodit příště." řekl a zakousl se do hamburgeru.
"Buď tu jako doma." řekl mi Harry a šel směrem do koupelny. Sedla jsem si na gauč mezi Nialla a hnědovlasého kluka. Otočil se ke mě.
"Ahoj, já jsem Louis." představil se.
"A já Liam!" zakřičel kluk z postele.
"Já Alex." řekla jsem.
"Dej si." nabídl mi s plnou pusou Niall jídlo s Nando's. Přišlo mi to roztomilé.
"To je všechno pro tebe?" řekla jsem a začala se smát. Když se na mě podíval vážně, lekla jsem se, že je to pravda. Najednou se rozesmál. "Ne, je to pro mě, Liama a Harryho." řekl.
"Aha a co Louis?" zeptala jsem se.
"Ten jí zdravě." řekl Niall a podíval se na Louise. Vzal ze stolu mrkev a chutně se do ní zakousl.
Dobře jsem se s nima bavila. Úplně jsem zapomněla na to, že jsou slavní, ani se tak nechovali. Každý z nich byl v něčem divný a naopak každý z nich měl nějaké kouzlo. Třeba Liam, zarazilo mě, že má strach ze lžiček, ale zároveň se mi na něm líbí, jak je tichý a chytrý. Dál Louis, ta jeho zdravá strava zaplňovali snad jen mrkve, ale naopak se mi na něm líbil jeho smysl pro humor. Niall, jedlík, jedlík, jedlík a jedlík, ale fascinovali mě jeho modré oči a jeho smích. A Harry, od té doby, co šel do X factoru jsem ho vážně ráda neměla, jak už jsem psala, ale teď mi přišel vážně v pohodě, prostě starý Harry. Akorád teď přibyl jeho sexy chraplavý hlas, který ještě před X factorem neměl. Zdřejmě za to může puberta.
Když už byl večer, Zayn pořád nikde. Louis se šel vysprchovat a Niall a Liam šli do vedlejšího pokoje. Vedle mě zůstal jenom Harry.
"Dnešek byl vážně super." řekla jsem.
"Jsem rád, že jses bavila, pořád si o nás myslíš, jak jsme blbý a namyšlení?" řekl Harry s nadějí. Udělala jsem ze srandy váhavý obličej a potom se začala smát. Harryho to rozesmálo taky a začal mě lechtat.
"Přestááááň! Néééé!" řvala jsem přes celý pokoj a válela se na gauči smíchy. Harry byl těstě nade mnou. Když přestal sešel nám úsměv z tváře a já se zadívala do jeho očí. Položil mi ruku na pás, přitáhl se ke mě a políbil mě. Pomalu jsme si sedli a začali se znovu líbat. Když jsme uslyšeli nějaké kroky, tak jsme přestali a dívali se na Nialla, jak přechází směrem do jiného pokoje.
"Promiňte, jen procházím." řekl Niall, když uviděl, že ho pozorujeme. Dívala jsem se do jeho modrých očí a on se na mě jen usmál. Né úsměvem ve stylu 'přeji ti to', tenhle úsměv říkal spíš 'co už'. Byl to stejný úsměv, který udělal, když jsem zvala Zayna na rande...

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama