Nejlepší kamarádi - 2.Díl

2. září 2012 v 17:24 | Míša
..vešel nějaký kluk. Asi si mě ani nevšiml a šel na druhou stranu od mě. Viděla jsem ho přeci jenom zezadu a mírně z boku ale měl pěkné vlasy. Začal šmátrat v kapse a vytáhl si cigaretu, strčil si ji do pusy a zapálil. Udělal to stejné co já. Opřel se o zeď a sesunul na zem. Celou dobu jsem ho pozorovala. Přišel mi povědomí...

"Ahoj." pozdravila jsem ho. Asi se mírně lekl, protože sebou trošku cukl.
"Čáu, lekáš takhle lidi často?" zeptal se mě a začal se smát.
"Ani ne. Lekají se jen ti, co mají špatné svědomí." mrkla jsem na něj a odvrátila pohled. Snažila jsem se dělat nezájem i přes to, že se mi ten kluk líbil. Jen mi příjde, jak kdybych ho znala.
Nic na to neřekl. Samozdřejmě, že jsem to myslela ze srandy. Snad se ho to nijak nedotklo.
"Chceš taky?" zeptal se mě asi po minutě ticha a hodil mi cigaretu.
"Ne děkuji. Nenávidím kouření." odsekla jsem a hodila mu ji nazpět. Zatím zdřejmě působím, že o něj nemám zájem, ale je to pravý opak.
"Kuřák se špatným svědomím. Právě jsi potkala svoji noční můru, co?" řekl a já se začala smát.
"Jsem Alex." řekla jsem, vstala a sedla si vedle něho.
"Já Zayn." řekl nenápadně, ale mě to hned došlo. Harry, Louis, Liam, Niall a Zayn. Ti blbý zpěváci z One Direction.
"No jasně." odfrkla jsem.
"Děje se něco?" zeptal se mě.
"Ani né, jen tě tak trochu nemám ráda. Teda spíš tu vaši kapelu." řekla jsem a falešně jsem se na něj usmála.
"Cože? Proč?"
"To je jedno. Raději už půjdu, určitě tě ti tvý slavní kamarádi někde hledají a já nemám chuť je zrovna potkat všechny." řekla jsem a odcházela ke dveřím.
"Počkej! A co jsem ti udělal? Vždyť se ani neznáme." zavolal na mě.
"Né ty si mi neudělal nic, to Harry." řekla jsem potichu, ale asi mě slyšel. "Nic prostě jdu. Nemám chuť se přátelit s nějakým klukem, který se hrdě nazývá celebritou a kterýmu stoupla sláva do hlavy." otevřela jsem dveře a vešla zpátky do klubu.
"Ale já takovej nejsem!" uslyšela jsem, jak na mě ještě zavolal Zayn, ale já to ignorovala a šla najít Dannyho.
Prodírala jsem se davem tancujících lidí. Nikde nebyl, tak jsem se rozhodla jít k baru. Seděl tam s nějakou blondýnkou. Nechtěla jsem mu kazit vztah, tak jsem jen na něj mávla a ukázala, že jdu domů.
Šla jsem v klidu a užívala si čerstvý vzduch. Teda do té doby, než jsem ucítila kouř z cigarety a slyšela jsem jak někdo za mnou běží. Ani otáčet jsem se nemusela a už věděla o koho jde.
"Co chceš Zayne?!" Zeptala jsem se ho docela nahlas.
"Tebe." řekl a usmál se.
"Aha. Ty si myslíš, že když jsi celebrita, tak každá holka po tobě poletí, co? Že všechno, co budeš chtít dostaneš, že? Ale mýlíš se. Pro mě nejsi nic." otočila jsem se a šla pryč. Proč nemůže pochopit, že o něj nemám zájem? Vím, že ze začátku to bylo jinak, ale to jsem ještě nevěděla, kdo to je.
Došla jsem do hotelu, lehla si na postel a pomalu jsem usla. Za hodinu mě probudila hlasitá rána. Vyběhla jsem na chodbu a na zemi ležel Zayn úplně opilý. Snažila jsem se, aby vstal, ale moc to nešlo. Nakonec se mi ho podařilo dotáhnout k nám na pokoj na postel. Dala jsem mu vedle postele kýbl a na stůl připravila sklenici s vodou. Šla jsem si sednou na chodbu na schody. Asi 10 minut jsem tam jen tak seděla, vedle mě procházeli lidi a já jen přemýšlela. Jestly vážně nejsem na toho Zayna hnusná, ale nechápu, proč mám být na něj hodná, když ho nemám ráda. Koukala jsem do země a uviděla jsem jak vedle mě prochází 4 kluci.
"Ahoj Alex." pozdravil mě Harry.
"Nazdar."
"Nevíš kde je Zayn?" zeptal se mě.
Vstala jsem, chytla jsem ho za ruku a táhla ho ke mě do pokoje.
"Óóó, tak ty jdeš na to tak rychle jo?" řekl a začal se smát. Bylo to myšleno jako vtip. Pustila jsem mu ruku a se smíchem jsem do něj mírnej žduchla. Došla jsem s nim do pokoje a zabouchla dveře. Kluci čekali za nimi a něco si tam říkali.
"Já se jen ptal kde je Zayn, ale když to chceš takhle." řekl tiše Harry, aby ho neslyšeli kluci, přitiskl mě ke zdi a začal se ke mě naklánět. První co mě napadlo, jak ho od sebe dostat byla facka. Nechtěla jsem si ho ještě víc znepřátelit, ale nemá se na mě lepit. Byla docela hlasitá a Zayna probudila.
"Co se děje? Kde to jsem?" sedl si pomalu Zayn a rozhlížel se po pokoji. Já stála u zdi jak socha a Harry se držel za tvář. Když nás uviděl hned se ptal co se stalo.
"Ale níc." řekl rychle Harry a pustil si tvář.
"Byl jsi opilý a zdřejmě si spadl na chodbě, tak jsem tě dotáhla na postel, aby se ti tam ještě něco nestalo." řekla jsem a viděla periferním viděním, že se na mě Harry dívá.
"Je mi zle." řekl Zayn a chytl se za hlavu.
"Tady máš vodu." podala jsem mu ji. "A myslím, že už by jsi měl jít do své postele. Harry tě doprovodí." řekla jsem a podívala se s úsměvem na Harryho. Ten ani nepromluvil, pomohl Zaynovi a šli pryč. Když se zabouchly dveře, uslyšela jsem, jak si kluci povídají a po té nějaký křik. Vyběhla jsem před dveře, stáli tam kluci a Danny s tou jeho blondýnkou z klubu. Harry a Niall drželi Zayna za ruce a Danny stál naproti jeho. Jen ta blondýna je nesměle pozorovala.
"Nech ji být!" zakřičel Zayn na Dannyho.
"Proč jako? Co mi uděláš?!"
"Říkám ti pusť ji!" zařval zase Zayn a Danny blondýnce ještě víc stiskl ruku. Zayna to zdřejmě pořádně vytočilo a vyvlíkl se od Harryho a Nialla. Napřáhl se a dal Dannymu pěstí. Nemohla jsem se na to dívat. Kluci Zayna zase chytli a já běžela za Dannym.
"Panebože Danny, jsi v pořádku?" pohladila jsem ho po zádech a podívala se zprudka Zaynovi do očí. Jak kdybych ho chtěla zabít, což bylo mé první přání v tu chvíli.
"Už máš jednu, tak proč mi přebíráš moji?" řekl mu Zayn.
"To je jen moje kamarádka a navíc Ty s Perrie nechodíš." řekl potichu Danny.
"A na to si přišel jak?! Raději se starej o sebe a drž se dál od ní nebo příště dostaneš ještě víc." Vyhrožoval mu Zayn. Perrie se rozbrečela a běžela někam pryč. Kluci odvedli pomalu Zayna a na chodbě jsme zbyli jen já a Danny. Pomohla jsem mu vstát, ale vyvlíkl se mě. Byl dost naštvaný, tak jsem ho raději nechala být.
Lehla jsem si vedle něj na postel a podívala jsem se na něj. Díval se do stropu a kdo ví nad čím přemýšlel.
"Jak je to s Perrie?" zeptala jsem se opatrně.
"Teď už nevím." odsekl mi.
"Chtěl jsi být s ní jen kamarád nebo něco víc?"
"Můžeš mě nechat na pokoji?!" zakřičel na mě.
"Stačilo to říct v klidu snad. Já myslela, že bdue lepší, když si s někým promluvíš." řekla jsem a vstala z postele.
"Nestarej se pořád do mě, je to můj život!" zařval.
"Vím, že máš zlost, ale nechápu proč si ji vylíváš zrovna na mě." řekla jsem a cítila, že se mi chce brečet. Rychle jsem otevřela dveře a šla na chodbu. S dveřma jsem práskla a rozbrečela se. V tomhle hotelu toho jde asi hodně slyšet protože sotva, co jsem si sedla na zem hned někdo otevřel dveře z vedlejšího pokoje. Samozdřejmě, že tam jsou kluci z One Direction. Vyšel Zayn a hned jak mě uviděl, tak za mnou běžel.
"Jen jsem ti chtěl poděkovat, že ses o mě tak postarala, když jsem byl... ehm.. no.. když mi bylo špatně."
"Vím, že si byl opilý, táhlo to z tebe." řekla jsem.
"Aha. No i tak děkuju. A vím, že mě asi nemáš moc v lásce..." řekla Zayn a ušklíbl se. "..ale nechceš si promluvit?" zeptal se mě. Je hodný, že i přes to všechno se se mnou baví. I když pořád jsem naštvaná na něj za to, jak praštil Dannyho.
Seděli jsme se Zaynem před mým pokojem a já mu vykládala o hádce s Dannym. Utěšoval mě a říkal, že ho ten vztek za chvíli přejde. Potom došlo na téma o Perrie. Asi mu to nebylo dvakrát příjemný, ale já chtěla všechno vědět.
"Víš, my jsme s Perrie chodily asi půl roku a asi před týdnem mi dala pauzu." řekl a já povzdychla. "Těžce nesu, když ji s někým vidím. Jen se bojím, že už prostě bude mezi ní a mnou nadobro konec." řekl smutně.
Objala jsem ho. Objetí bylo dlouhé a já moc nevnímala a užívala si ho, ale uslyšela jsem, že se otevřely dveře...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adee Adee | 4. září 2012 v 19:25 | Reagovat

Je to skvělé,chtěl abych něco takového zažít ;) :D Ale stačilo by mi to s normál klukem .. :) Ale Zayna bych tééž brala:D.. Přečetla jsme to s chutí a to já moc nečtu.budu tu chodit často ;)) J8 jsem Adelle_V z twitteru :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama