Nekonečný příběh - 10. díl

30. srpna 2012 v 10:59 | Míša
"Nejen, že se líbáš s nějakou holkou, tak ty mě dokoce musíš ještě lhát. Blahopřeju Nialle, stal ses tím nejhorším člověkem v mém životě. Máš to, co jsi chtěl?" řekla jsem a snažila se mu podívat zpříma do očí, jenže on pořád odvracel pohled. Nechápala jsem to.

Nic neříkal a mě už to zase vytáčelo.
"Takže ty tu budeš jen tak sedět a koukat do blba?" řekla jsem.
"Tak fajn, přiznávám se, políbil jsem ji já." Stoupl si Niall, ale pořád neměl odvahu se mi podívat do očí. Když jsem to uslyšela, bodlo mě u srdce, jenže jsem tomu vůbec nechtěla věřit.
"Nialle, podívej se mi do očí a řekni mi to." Chtěla jsem po něm a doufala, že to vážně pravda nebude. Jenže on se mu do očí vážně podíval. Měl skleněné oči zalité slzami. To není pravda. Vím, že je citlivý, ale přece by tohle nebylo jen kvůli tomu, že ji políbil, protože to už by mě evidentně neměl rád. Čekala jsem, co mi řekne. Díval se mě do očí, jenže mlčel. Buď neměl odvahu, nebo mi nechtěl říct pravdu.
"Nialle, může za to Ash?" chtěla jsem mu trochu pomoct.
"Mmm." vydal ze sebe zvuk souhlasu. Nevím proč, ale tohle jsem mu věřila. Chtěla jsem mu to věřit.
"A proč si mi to kruci neřekl?"
"Protože jsem nechtěl, aby jsi ji nenáviděla. Ona udělala hloupost. Prostě za mnou přišla a políbila mě a nechala nás u toho vyfotit. Já nevěděl ani o co jde. Když to zveřejnila na Twitter, tak to asi hodinku potom vymazala, protože toho litovala, jenže ty už jsi to uviděla. Poprosila mě o to, aby jsem jí pomohl tě získat zpět jako nejlepší kamarádku, protože sama ví, že udělala větší hloupost, než ty předtím." řekl a začala mu slza stékat po tváři. "Jenže ty už teď nenávidíš nás oba."
Nevěděla jsem, co mám říct. Přišla jsem k němu, jednou rukou mu utřela slzu, druhou mu prohrábla vlasy a políbila ho.
"I když bych nejraději byla, aby se tohle vůbec nestalo, ale jsem alespoň ráda, že už je to za námi." pošeptala jsem mu do ucha, při objetí.
"Nóóó.." řekl a já ho odtáhla s výrazem o co jde.
"Ještě něco bych ti chtěl říct." polkl a já se docela bála.
"Miluji tě." pošeptal mi do ucha. Těch krásných 8 písmen, ta 2 slova, ta 1 věta mi udělali takovou nesmírnou radost, protože já to cítila stejně.
"Já tebe taky." řekla jsem mu a strávily jsme spolu ještě půl hodiny před domem. Bylo mi jedno že byly 2 hodiny ráno, hlavně, že jsem tam byla s ním.

Ráno jsem se probudila úplně šťastná. Teda pokud jde o Nialla. S ním to je všechno urovnaný. Co Ash? Jsem na ni trochu naštvaná, protože to od ní vážně pěkný nebylo. Kdyby jen věděla, jak jsem se kvůli tomu trápila. Podívala jsem se na mobil, ale nenapsala mi. Za to jsem měla novou SMS od Eleanor, jestly nechci zajít s ní na oběd. Samozdřejmě, že jsem souhlasila, protože jsme se dlouho neviděly a při posledním setkání se stalo něco divného a já se chci dozvědět co. Snad to nebude tak těžké, protože mi sama řekla, že mi to později poví.
Vzala jsem si na sebe růžovočerné šaty s velkým černým páskem, černé boty a mohlo se jít.


Když jsem tam došla, El už tam seděla.
"Ahoj." pozdravila jsem ji a ona přikývla nazpět.
Objednaly jsme si jídlo a začaly si povídat. Uprostřed konverzace už jsem to nemohla vydržet a musela se jí prostě zeptat.
"Ehm.. Pamatuješ na naše poslední sektání?" začala jsem.
"Jó myslíš ten konec." Zdřejmě už jí to došlo.
"Nó děda měl infarkt. Odvezly ho do nemocnice, ale.." neodkončila ani větu a já jí skočila do řeči.
"Panebože a je v pořádku?" vyhrkla jsem ze sebe.
"Odvezly ho do nemocnice, ale je v pořádku." Zopakovala El a usmála se.
"To je dobře, už jsem se lekla." usmála jsem se a Eleanor zrovna přišla SMS.
"Napsal mi Louis, že jdou s Harrym sem na jídlo, jestly nám nevadí, že se přidají. Můžu napsat, že můžou přijít?" zeptala se mě El. Zezačátku mi to ani nedošlo, takže jsem přikývla, ale potom jsem si to ovědomila. Harry!
Dělala jsem jakoby nic, ale když přišli, Louis si samozdřejmě sedl vedle Eleanor, takže na mě zbyl Harry. Přišlo mi to docela trapný. Louis se hned rozmluvil, takže ticho nebylo. Teda spíš jen mezi mnou a Harrym. Harry se mě nenápadně dotýkal. Teda moc nenápadně to bylo, ale asi se o to snažil. Pohladil mi ruku, která byla pod stolem, takže to naštěstí nebylo vidět. Podívala jsem se na něj pohledem, jako co to dělá, jenže on nepřstával. Zasunul svoji ruku mezi prsty do mojí, jenže já si ji vyvlíkla a schovala do kapsy. Nechtěla jsem nic říkat, protože by se ještě něco mohlo provalit. Jenže Harry nepřestával. Začal my hladit stehno a bylo mi to dost nepříjemné už kvůli tomu, že sem se bála, že to někdo zjistí. Když Harry natáhl ruku kolem mého pasu, tak už toho bylo dost a vstala jsem od stolu.
"Né Harry, dost! Přestaň už na mě už sahat! Já mám kluka chápeš to?! Já chodím s Niallem! To, co se stalo v parku už se nikdy nestane, tak na to zapomeň!" zakřičela jsem na něj. Asi jsem ho trochu ponížila, ale prosil si o to.
Lidé po celé restauraci na nás koukali. I já jsem se teď cítila trochu trapně, tak jsem si pomalu sedla. Až se lidi, přestaly dívat, Louis navázal rozhovor. Teda mluvily hlavně Louis a El a to hlavně kvůli tomu, že nechtěli mít to trapné ticho, které by určitě nastalo, kdyby nemluvili.

Začal mi zvonit mobil a já si vydechla, protože už jsem nevydržela dál mlčet. Volal mi Niall.
"Ahoj lásko, co se děje?" řekla jsem do telefonu a doufala, že to slyšel Harry.
"Ahoj Em." řekl jemně a docela potichu nějaký ženský hlas v telefonu. Byla jsem ticho a čekala, až zase promluví.
"Prosím, nezlob se. Udělám všechno pro to, aby jsme byly zase kamarádky." Prosila mě do telefonu Ashley.
"Ano udělala jsem blbost a asi ti už Niall všechno řekl, ale ty ani nevíš, co bych dala za to, aby jsi mi odpustila." řekla smutně.
"Nó a proč mi voláš přes Niallův mobil?" zeptala jsem se.
"Nó, to pochopíš, jen když se otočíš." řekla mi a já slyšela, jak se u toho usmívá.
Když jsem se otočila, uviděla jsem tam stát Nialla a vedle něj Ash s jeho mobilem. Oba dva se na mě usmívali. Doufám, že neslyšeli tu scénu s Harrym. Prosím, jen to ne.
Vstala jsem a běžela za Ashley ji obejmout. Jak ráda jsem ji zase viděla.
Všichni jsme si sedly ke stolu a povídali si. Ash byla nejšťastnější člověk na zemi, protože obědvala s polovinou skupiny One Direction a Eleanor. To byl její sen.
Takhle jsem si to představolala. S Ashley už jsme zase kamarádky, Louis a Eleanor jsou ty nejlepší lidi, co znám, Harry už je jen kamarád a Nialla miluju.
Já si ten svůj sen právě teď žiju a doufám, že i dlouho budu.

KONEC povídka 'Nekonečný příběh'
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama