Nekonečný příběh 6.díl

17. července 2012 v 21:29 | Míša
Nemůžu vydržet, když vím, že mě teď Niall asi nenávidí. Chci to vzít zpátky. Chci jeho.
Vstala jsem a rozhodla se jít za ním. Otevřu dveře a vidím ho tam jít směrem ke mě. Zastavil se. Podíval se na mě jeho roztomilým výrazem. Pořád tam stál a koukal na mě, tak jsem se rozhodla, že udělám ten první krok já.

Šla jsem k němu a stoupla si před něj. Blízko před něj. Děsně mě přitahoval, ale nechtěla jsem nic pokazit. Najednou mě chytl kolem pasu. Docela jsem se uvonila a chytla jsem ho kolek krku. Byl jen pohled z očí do očí a už jsme věděli co se stane. Ano, políbil mě. Mezi tím, co mě dlouze líbal, všichni začali tleskat. Hlavně Louis, který byl rád i za mě. Konečně to snad bude, tak jak to chci.
Cestou autem nazpět jsme si všichni povídali a smáli se. Já samozdřejmě už seděla vedle Nialla, který mě držel za ruku. Jen co mě dovezli k domu, se se mnou všichni rozloučili. Byla jsem tak šťastná.
Když jsem přijela domů, šla jsem si dát neco k jídlu. Asi 5 minut jsem koukala do ledničky a nevěděla, co si dát. Nakonec to vyhrál jahodový jogurt, s kterým jsem si sedla k notebooku a šla na twitter. Hned jsem přidala jeden tweet.
'Dnešek vážně stál za moc. Děkuju vám @Louis_Tomlinson @Real_Liam_Payne @zaynmalik @Harry_Styles @EleanorJCalder a nejvíc chci poděkovat @NiallOfficial. Mám vás ráda.'

Celý večer jsem strávila na počítače. Když jsem se podívala na hodiny, byla už půlnoc, tak jsem si šla radši lehnout.
Ráno jsem vstala úplně s dobrou náladou. Krásně jsem se vyspala s pocitem, jak mám dobré přátelé a úžasného kluka. Že by se mi konečně začaly plnit mé sny?
Mimochodem, dnes jsem domluvená s Eleanor, chce mi ukázat město. I když se moc neznáme, docela se těším. Už bylo jedenáct, tak jsem se rozhodla, že ani jíst nebudu a najíme se s El někde ve městě.
Otevřela jsem si skříň a vybrala si šedočerné roztrhané ryfle s čerošedou košilí.
Byla jsem už připravená, tak jsem se vydala na místo srazu. Když jsem došla na autobusovou zastávku, Eleanor už tam čekala. Byly jsme skvěle sladěné, i když jsme se vůbec nedomlouvaly. Měla černé kalhoty s černým tílkem a šedým svetříkem.
"Tak kam jdeme?" zeptala jsem se.
"No prvně bych prošla památky jako Tower bridge, Trafalgarské náměstí nebo Buckinghamský palác. A potom bych zašla do obchodního domu. Platí?" Řekla.
"Wow! Platí. Jde poznat, že to tu hodně znáš." řekla jsem, když zrovna přijížděl autobus.


Po památkách jsem chodily necelé 3 hodiny a bylo to super. Celou dobu jsme se snad jen fotily a smály se. Hodně nás tenhle den sblížil. Po těch 3 hodinách jsme byly obě dvě utahané a to nás čekal ještě obchoďák.
Eleanor přišla s nápadem, že by jsme šly prvně na jídlo. Já samozdžejmě souhlasila, protože jsem byla utahaná a měla děsný hlad, když jsem dnes vůbec nejedla.
"Co kdyby jsme si sedly do Nando's?" řekla s úsmevěm. Asi jsou na to hodně vysazení, já se o této restauraci dozvěděla poprvé asi před pár dnama.
"Jéé to mi připomíná moji schůzku s Niallem." začala jsem se smát.
"Jo, to mě ani nepřekvapuje, to je celý on. On a jídlo." řekla a taky se zasmála.
Bylo to super do té doby, než jí nezačal zvonit telefon. Když ho zvedla, hned jí sešel úsměv z tváře. Docela jsem se lekla. Mluvila úplně vážně, a když se na mě otočila, měla skleněné oči od slz. Když položila telefon, hned jsem se jí musela zeptat.
"Stalo se něco? Všechno v pořádku?" Zeptala jsem se.
"Em, já ti to všechno řeknu později, teď musím jít. Moc se ti omlouvám, dnešek byl vážně skvělej. Někdy ti to vynahradím, ahoj." řekla, sbalila si věci a po cestě si utírala slzy z tváře.
"Měj se. Všechno bude dobrý, neboj!" Zavolala jsem na ni i přes to, že jsem nevěděla, o co jde.
Uklidila jsem táci, co po nás zbyly a šla se podívat po prá obchodech. Vešla do jedno s telefonama. Samozdřejmě tam měly i obaly. Bylo to hned první, k čemu jsem přišla s novým mobilem. Nemohla jsem si vybrat. Nakonec zvítězil žlutý se Spongebobem. Byl úžasný.


Domů jsem přišla úplně utahaná. Jen jsem se osprchovala a šla rovnou do postele. Skvěle se mi spalo. Zase se mi zdál sen o Harrym, jenže teď jsem si pamatovala, co se tam dělo. Bohužel. V tom snu byl můj kluk. Víc to snad rozebírat nemusím. Proč takové sny nemám s Niallem. Je to on, na kterého bych teď měla myslet, né Harry.
Vstala jsem a šla na Twitter, jestly nemám nějaké nové vzkazy. Ani El nic nepřidala. Snad je vše v pořádku. Tak přidám alespoň já jednu ze včera.
Asi po 5 minutách přidání fotky s El, kde vyplazujeme jazyky u Buckinghamského paláce a děláme si rohy mi napsal Niall tweet.
'Jsi nádherná.'
Děsně mě to potěšilo. Ano, tak to má být. Tak jsem si to přála. Tak proč se mi kruci zdá o Harrym takové sny.
Najednou někdo zazvonil. Modlila jsem se ať to není Louis a nebo Harry, nikam se mi nechce. Niall to být nemůže, teď mi psal tweet.
Pomalu jsem otevřela. Nemohla jsem věřil vlastním očím.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!" začala jsem pištět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ThE...ThEes ThE...ThEes | Web | 17. července 2012 v 21:37 | Reagovat

Jaký máš názor na SWAG? leze ti tohle slovo krkem?piš, pomlouvej drbej!!!
http://thethees.blog.cz/1207/swag-opravdu-ale-no-tak-b-es-please

2 Luci Luci | Web | 17. července 2012 v 22:06 | Reagovat

opět úžasný... :)) ach jo,těším se na další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama