Nekonečný příběh 5.díl

17. července 2012 v 10:16 | Míša
"Co je?" řekla jsem nechápavě.
"Víš, chtěl jsem ti říct, že mám holku. A podívej se za sebe." řekl docela v klidu.
Pro něho to bylo v klidu, ale pro mě, jak kdyby mi zarazil nůž do srdce. A to jsem ještě nevěděla, co mě čeká, když se otočím.
Pomalu jsem otáčela hlavu, když v tu chvíli jsem ho uviděla. Stál tam. Stál tam se slzama v očích a s kytkou v ruce, kterou pustil na zem...
Proboha, co jsem to udělala?

"Nialle, počkej!" Zavolala jsem na něj, ale asi bylo už pozdě. Všechno jsem to zvorala. Niall se otočil a rychlím krokem šel pryč. Zůstala po něm jenom květina na zemi. Nahrnuly se mi slzy do očí. Nialla jsem zklamala, to už mi nikdy neodpustí.
"Nebreč." Snažil se mě utišit Louis. Nebyla jsem schopná slov.
Louis začal pomalu balit věci. Vstala jsem a utírala si slzy.
"Moc se ti omlouvám." Vydala jsem ze sebe z posledních sil.
"Ne, to spíš já bych se měl omluvit. I když, myslel jsem, že víš, že mám holku, ale asi jsem to nedal tolik najevo. Chtěl jsem být jen kamarád." Než to dořekl, rozbrečela jsem se ještě víc. Viděl, že to nezvládám a že potřebuji být co nejdřív sama, tak nám odchytl taxíka. Vysadil mě před dům, dlouze mě objal, nasedl zpátky a jel domů.
Super, můj vysněný kluk má holku a chce být jen kamarát, mezi tím, co jsem klukovi, se kterým jsem chtěla být jen kamarádka já, zlomila srdce.
Přišla jsem domů a svalila se na postel. Neměla jsem sílu nic dělat. Asi do 10 minut jsem usla.

Ráno se probudím zakrytá. Asi máma za mnou byla. No a hned mi naskočil včerejšek. Jediný na co jsem teď myslela je, že se musím někomu vypovídat. Ash! Chybí mi. Vídávaly jsme se každý den a teď si voláme jednou za 3 dny. Až zjistí, co se stalo. Hned jsem popadla mobil a zavolala jí. Chci se s ní vidět. Všechno jsem jí řekla. Chápala mě, ale zároveň byla naštvaná, že jsem s One Direction a ona ne. Chápu ji. S nimi jsem se seznámila jen díky ní. S těmi pěti dokonalými chlapci.

Když jsem s Ashley dovolala, přišla mi SMS. 'Ahoj Em. Dnes odpoledne s klukama natáčíme rozhovor v jednom pořadu. Vím, že tu nikoho kromě nás neznáš a já na tebe naštvaný fakt nejsem. Nechceš se přidat? S Niallem se vůbec bavit nemusíš a seznámím tě s jednou senzační holkou. Určitě se ti bude líbit a můžete být kamarádky. Pokud budeš chtít přijít, tak buď ve 2 před tvým domem. Louis'
Nevím jestli mám jít. Dvě hodiny jsou za chvíli, měla bych si to rychle rozmyslet. Asi půjdu, alespoň se tam s někým seznámím a vsadím se, že ignoraci mezi Niallem a mnou obstará stochutí on.
Otevřela jsem si šatník. Jdu mezi lidi. Mezi známí lidi. A před Nialla. A možná budu mít nějakou novou kamarádku. Musím se oblíct co nejlíp. Vybrala jsem si svoje nové mašličkové ryfle s černým tílkem a k tomu černé vysoké boty.

Ve 2 jsem vyšla před barák. Stálo tam velké černé auto i s černýma sklama. Louis a Harry stáli vedle něj a čekali na mě. Niall byl zašitej někde ve vnitř a dělal nezájem. Přišla jsem s úsměvem za nimi, objala jsem Harryho a potom dlouze Louise. Oba dva jsme věděli proč. Myslím si, že je teď v nás takové vážně přátelské pouto. Ví čím teď procházím a chtěl být můj kamarád a já jsem mu za to nesmírně vděčná.
Harry mi ukázal, že si mám sednout dopředu. Po cestě si kluci mezi sebou něco povídali, ale já to nevnímala. Když jsme tam dojeli, kluci vystoupili a všechny fanynky za zábradlím začly pištět. Bylo to neskutečný. Myslela jsem, že ohluchnu. Docela mi to připomnělo ten jejich koncert, na kterém jsem byla z Ash.
Kluci vystoupili a já je následovala, jen mi bylo trochu nepříjemné, jak na mě některé ty fanynky tak divně civí nebo na mě pořvávají, ale nějak jsem to neřešila. Kluci hned jak přišli, si sedli před kameru na pohovku, která tam byla připrovená kromě Louise, který za mnou přišel.
"Stoupni si támhle." řekl a ukázal mi místo z kamerou.
"Za chvíli by ti tam měla přijít ta holka, co jsem ti říkal." Usmál se na mě.
"Děkuju ti moc za všechno, co pro mě děláš. Jsi teď pro mě ten nejlepší kamarád Lou." Objala jsem ho a dala mu pusu na tvář. Zdřejmě to viděl i Niall, ale na to jsem teď nechtěla myslet. Odchytím si ho někde jinde, kde budeme sami a všechno si to s ním vyříkám.
Najednou uvidím nějakou holku s hnědýma vlnitýma vlasama. Byla děsně sympatická. To bude určitě ta, o které Louis mluvil. Přišla ke mě a usmála se. Asi jí o mě Louis taky něco pověděl.
"Ahoj, já jsem Eleanor." řekla mile a podala mi ruku.
"Já jsem Ema." Snažila jsem se taky mile usmát.
"Ty jsi Louisova kamarádka?" zeptala jsem se.
"Nené." začala se smát. "Já jsem Louisova holka."
Trochu ve mě zatrnulo. Ale co, doufám, že to, co se stalo v tom parku nikam nepropukne.
Chvíli jsme si povídaly a seznamovaly dokud se nazačalo natáčet. Trvalo to asi hodinu a půl a byla to docela sranda.
Když to skončilo, Louis přišel za Eleanor objal ji a políbil.
"Tak jste se seznámili?" Zeptal se nás, jako by to nevěděl. Obě dvě jsme se na něho podívali stejný výrazem.
"Jasně že jo." řekla jsem a usmáli jsme se s Eleanor na sebe.
"To jsem rád." dořekl a podíval se na mě s tím jeho úžasným pohledem. Eleanor má štěstí. Louise mám vážně ráda, ale budu se muset smířit s tím, že bude jen můj kamarád. Můj nejlepší kamarád. Teď je tu další problém. Niall. Musím to s ním urovnat.
"Omluvíte mě na chvíli prosím?" Usmála jsem se výrazem, že něco chystám.
"Jasně." řekli oba dva zároveň a dívali se, co jdu dělat.
Niall seděl pořád na sedačce a povídal si s Liamem. Dříve, když jsem se na něj podívala, nijak se mi nelíbil a brala jsem ho nanejvíš jako kamaráda. Přišlo mi, že není můj tip, ale teď to cítím naopak. Když jsem se chtěla vidat na cestu k Niallovi, nejprve jsem si ho prohlídla. Nechápu, jak jsem mu mohla něco takového udělat. Mám ho ráda. Musím mu to všechno vysvětlit.
Odhodlaně jsem se dala na cestu k němu. Uviděl mě a rychle odvrtátil pohled. Přišla jsem k němu, chytla ho za ruku a táhla na chodbu, kde nikdo není.
"Co je?" Podíval se na mě tím svým roztomilým výrazem, i když jsem cítila, že je na mě vážně moc naštvaný.
"Nialle, vím, že mi už asi neodpustíš, ale chtěla jsem ti říct, že se ti vážně moc omlouvám, je to všechno jinak. Mám tě moc ráda a ani nevíš jak mě rve srdce, když vím, jak ses kvůli mě trápil." řekla jsem a už se mi nahrnuly slzy do očí. Chtěla jsem ho obejmout, jenže on byl jak z kamene. Vůbec se mnou nekomunikoval.
"Nialle, prosím mluv se mnou. Původně jsem myslela, že chceš být jenom kamarád a já tě taky tak brala aji přes tu pusu. A potom jsem šla s Louisem ven a byl to on kdo se mi líbil. Jenže teď to jsi ty! S Louisem jsme si řekli že budeme kamarádi. Prosím odpusť mi, nechci tě ztratit." řekla jsem a začli mi slzy stékat po tváři.
Niall se na mě podíval a objal mě.
"Myslím, že už to nikdy nebude jako dřív." pošeptal mi do ucha a začla mi stékat další slza.
Odsunul se ode mě, podíval se na mě a utřel mi pohlazením po tváři slzu. Usmál se, i když jsem cítila, jak ho to bolí a odešel. Já si jen sedla na schody a začala brečet. Asi po 5 minutách na to, za mnou přišel Harry.
"Všechno vím, mrzí mě to." řekl. Nic jsem neříkala a ani jsem nevěděla co.
"Bude to dobrý." řekl lítostně a objal mě. Myslím, že toho objímání dnes bylo na mě dost, i když od Harryho se vážně bránit nebudu. Další kamarád, který snad nezklame. Trochu se mě líbí a to už od začátku, ale to teď nijak neřeším.
Nemůžu vydržet, když vím, že mě teď Niall asi nenávidí. Chci to vzít zpátky. Chci jeho.
Vstala jsem a rozhodla se jít za ním. Otevřu dveře a vidím ho tam jít směrem ke mě. Zastavil se. Podíval se na mě jeho roztomilým výrazem. Pořád tam stál a koukal na mě, tak jsem se rozhodla, že udělám ten první krok já. Šla jsem k němu a ...
Fotka z jejich rozhovoru v pořadu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama